Науково-практична конференція "Ідеологія в сучасному світі", 19–20 жовт. 2011 р. : [матеріали доповідей  і виcтупів]. – К. : Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2011. – 223 с.

У  сучасному  соціальному  житті  суспільства  і  держави  особливого  статусу  набувають  ідеологічні процеси. Осмислення ролі, місця і значення ідеології вимагає комплексного аналізу, який можна здійснити тільки завдяки участі в ньому наукових  кіл різних спрямувань:  істориків, економістів, політиків, правознавців,  психологів, мистецтвознавців  тощо.  Інтегруючим  началом  такого  аналізу  постає філософія, оскільки саме вона виконуючи світоглядну, методологічну, духовну, соціально-технологічну функції спонукає до визначення змісту сутності, сенсу та цінностей ідеологічного процесу.

Конференція "Ідеологія в сучасному світі" покликана обговорити коло питань, розв’язання яких стане новим імпульсом для усвідомлення ідеології як конструктивного начала стосовно соціальних змін у світі. До збірки ввійшли матеріали конференції "Ідеологія в сучасному світі", яка відбулась 19–20 жовтня 2011 року. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів та всіх зацікавлених даною проблематикою.

Завантажити збірник одним файлом

Останнє оновлення ( П'ятниця, 20 вересня 2013, 11:56 )

Головна Наука Повідомлення Науково-практична конференція "Ідеологія в сучасному світі", 19–20 жовт. 2011 р.