ВІЛКОВ В’ЯЧЕСЛАВ ЮРІЙОВИЧ

Вілков В’ячеслав Юрійович

(23.09.1959, с. Удєльная, Люберецького р-ну, Московської обл.).

У 1984 році закінчив філософський факультет Московського державного університету імені М. В. Ломоносова. У 1987 році захистив кандидатську дисертацію. У Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка працює з 1984 року. У 1984  – 1994 роках – асистент кафедри філософії гуманітарних наук, а з 1994 року по 2004 рік – доцент кафедри політичних наук. З 2004 року по теперішній час працює на посаді старшого наукового співробітника науково-дослідної частини філософського факультету.

Викладав нормативні курси: «Філософія», «Єтнополітологія», «Сучасна зарубіжна політологія».

Основні напрямки наукової діяльності: теорії нації й націотворення, політична філософія, етнополітологія.

Основні наукові праці. Автор понад 60 наукових публікацій, серед яких основними є наступні: Людина і світ. – К.: Феміна, 1995; Человек и мир. – К.: Феміна, 1995; Філософія: Навч. посіб. – К.: «Вікар», 1997 (у співавт.); Філософія: Навч. посіб. – К.: «Вікар», 1999 (у співавт.); Людина і світ: Навчальний посібник – К.: 1997 (у співавт.); Людина і світ: Навчальний посібник – К.: 2001 (у співавт.); Людина і світ: Навчальний посібник. – Х.: 2002-2004; Проблема парадигматичності сучасної політичної науки // Філософська та політологічна освіта в Україні на перетині тисячоліть. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет»,  2007; Западная нациология ХХ столетия: концептуальные портреты. – К.,  2008; Етнополітологія як наука і навчальна дисципліна // Філософія та політологія у структурі сучасного соціогуманітарного знання (теоретичні та методологічні аспекти): монографія. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2011; Генезис поняття нації: монографія. Видання 2-е, виправлене. – К.,  2013.

Головна Історія ВІЛКОВ В’ЯЧЕСЛАВ ЮРІЙОВИЧ