ЗАЛЕСЬКА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА

Залеська Людмила Василівна

(15.07.1939, м. Новоекономічне, Донецької обл.).

У 1969 році закінчила філософський факультет Ростовського державного університету.

З 1974 по 1977 рік навчалася в аспірантурі по кафедрі філософії гуманітарних факультетів (наук) Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. У 1978 році – асистент кафедри історії КПРС і наукового комунізму Київського інженерно-будівельного інституту. У 1983 році захистила кандидатську дисертацію.

З 1988 по 1998 рік працювала доцентом кафедри філософії гуманітарних наук.

Викладала нормативні та спеціальні курси: «Філософія», «Наука як феномен культури».

Головні напрями наукових досліджень: соціальна філософія, філософія та методологія науки.

Основні наукові праці: Наука як елемент духовної культури суспільства. – К., 1977; Творческий характер гуманизации науки // Творчество как предмет философского исследования. – К., 1989; Наука как феномен культуры // Философские проблемы современного естествознания. – К., 1990; Філософія: Навч. посіб. – К., 1997 (у співав.).

Головна Історія ЗАЛЕСЬКА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА