НЕЛЕП АНАТОЛІЙ ТАРАСОВИЧ

Нелеп Анатолій Тарасович

(14.03.1923, с. Панюти, Чернігівської обл., - 10.04.1984, м. Київ).

Доктор філософських наук, професор.

У 1954 році закінчив історико-філософський факультет (відділення філософії) Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

У 1958 році захистив кандидатську, а в 1973 році захистив докторську дисертацію.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка працював з 1962 по 1984  рік на посадах: доцента, професора кафедри філософії гуманітарних наук, директора Інституту підвищення кваліфікації викладачів суспільних наук.

Викладав нормативні та спеціальні курси: «Філософія», «Методика викладання філософії».

Головні напрями наукових досліджень: соціальна філософія, методика викладання філософії.

Основні наукові праці: Теоретические и методологические основы преподавания философии. – К., 1972; Теоретические проблемы преподавания марксистско-ленинской философии. – К., 1973; Критика антимарксистских экономических теорий в курсе политической экономии социализма // Вопросы общественных наук. – К., 1982; Новые методы обучения в преподавании общественных наук. – К., 1983; Активизация познавательной деятельности студентов в изучении общественных наук // Вопросы общественных наук. – К., 1984; Аграрные отношения развитого социалистического общества // Вопросы общественных наук. – К., 1984; Методика критики буржуазной идеологии в курсе диалектического материализма // Вопросы общественных наук. – К., 1984.

Брав активну участь у бойових діях Великої Вітчизняної війни, нагороджений орденом Червоної Зірки, медаллю «За відвагу», орде-ном Трудового Червоного Прапора та іншими державними відзнаками СРСР.

Головна Історія НЕЛЕП АНАТОЛІЙ ТАРАСОВИЧ