САМАРДАК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Самардак Микола Миколайович

(15.03.1951, с. Надиковка, Козелецького р-ну, Чернігівської обл.).

У 1978 році закінчив філософський факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка.

З 1978 року по 1985 рік працював на посадах асистента кафедри філософії Львівського політехнічного інституту, асистента кафедри філософії і політекономії Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка, асистента кафедри філософії і наукового комунізму Київського торговельно-економічного інституту.

У 1985 році закінчив аспірантуру по кафедрі філософії Інституту підвищення кваліфікації викладачів суспільних наук при Київському державному університеті імені Т.Г. Шевченка.

У 1986 році захистив кандидатську дисертацію.

З 1987 по 1993 рік працював на посаді асистента кафедри філософії гуманітарних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладав нормативні курси: «Діалектичний матеріалізм», «Філософія».

Головні напрями наукових досліджень: історія філософії, соціальна філософія.

Основні наукові праці: Проблема соотношения общественого и индивидуального сознания в социологии познания Э. Дюркгейма. – М.: ИНИОН АН СССР, 1980; Проблема общественного идеала в философии Гегеля. // Проблемы философии. Республиканский межведомственный научный сборник. - К., 1984; Специфика мировоззренческого освоения действительности и философия. // IV Всесоюзные философские чтения молодых ученых. Тезисы к конференции. – М., 1984.

Головна Історія САМАРДАК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ