СЕМАШКО МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ

Семашко Михайло Іванович

(30.07.1922,  м. Донецьк – 1997, м. Київ).

У 1952 році закінчив філософський факультет Київського державного університету імені  Т.Г. Шевченка.

З 1952 по 1955 рік працював лектором в Музеї В.І. Леніна.

У 1958-1960 роки працював завідуючим кабінету філософії Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка. У 1964 році захистив кандидатську дисертацію.

З 1964 по 1986 рік працював на посадах старшого викладача, доцента кафедри філософії Вищої партійної школи ЦК КП України.

З 1986 по 1991 рік працював доцентом кафедри філософії гуманітарних наук  Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка.

Викладав нормативні курси: «Історичний матеріалізм», «Діалек-тичний матеріалізм».

Головні напрями наукових досліджень: теорія пізнання, соціальна філософія.

Основні наукові праці: Діалектико-матеріалістична концепція розвитку. – К., 1973; Про принципи комуністичної моралі. – К., 1963.

Брав активну участь у бойових діях Великої Вітчизняної війни.

Нагороджений бойовими й трудовими орденами та медалями. Інвалід Великої Вітчизняної війни.

Головна Історія СЕМАШКО МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ