ТКАЧЕНКО КОСТЯНТИН АНДРІЙОВИЧ

Ткаченко Костянтин Андрійович

(31.05.1914, м. Щербаков, Ярославської обл. – 1989, м. Київ).

У 1940 році закінчив історико-філософський факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. У 1954 році захистив кандидатську дисертацію.

З 1946 по 1963 рік працював викладачем, старшим викладачем, доцентом кафедри діалектичного і історичного матеріалізму Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. А з 1963 по 1974 рік – доцент кафедри філософії гуманітарних  наук.

Викладав нормативні курси:  «Філософія», «Діалектичний матеріалізм», «Історичний матеріалізм».

Головні напрями наукових досліджень: історія філософії, соціальна філософія.

Основні наукові праці: Історичний матеріалізм: Посібник. – К.: вид. КДУ, 1960 (у співавт.); Суспільство і особа // Вісник Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Серія «Філософія». – 1962; Теорія класів і класової боротьби // Газета «Київська правда» від 7 – 8 лютого, 1966; Людина і природа // Газета «Літературна Україна» від 25 листопада, 1967; Людина і суспільство // Вісник Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Серія «Філософія». – 1970.

Нагороджений медаллю за доблесну працю в дні Великої Вітчизняної війни (1945 р.).

Головна Історія ТКАЧЕНКО КОСТЯНТИН АНДРІЙОВИЧ