ХАНЧИЧ МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Ханчич Микола Григорович

(14.02.1948, с. Листвин, Овруцького р-ну, Житомирської обл. – 22.11.2008, м. Київ).

У 1975 році закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.  У 1981 році закінчив аспірантуру та захистив кандидатську дисертацію.

З 1975 по 1978 рік працював асистентом кафедри філософії  Вінницького політехнічного інституту. У 1982-2008 роках – асистент кафедри діалектичного матеріалізму, доцент кафедри філософії гуманітарних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладав нормативні та спеціальні курси: «Філософія», «Методика викладання філософії», «Теорія пізнання».

Головні напрями наукових досліджень: соціальна філософія, теорія пізнання.

Основні наукові праці: Материалистическая диалектика – методологическая основа развития науки. – К.: Высшая школа, 1983 (в со-авт.); Філософія: Навч. посіб., 3-тє  вид. – К., 2003 (у співавт.); Філософія: хрестоматія (від витоків до сьогодення): навч. посіб. − К.: Знання, 2009 (у співавт.).

Головна Історія ХАНЧИЧ МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ