Філософія: Навчально-методичний комплекс - 2018

Філософія: Навчально-методичний комплекс (програми, плани семінарських занять, завдання для самостійної роботи та система оцінки знань студентів гуманітарних факультетів) / За ред. академіка НАН України Л.В. Губерського. – Київ: Вадекс, 2018. – 118 с.

Запропонований навчально-методичний комплекс є змістовно і структурно новим підходом до формування філософської культури студентів.

Навчально-методичний комплекс розроблений на основі узагальнення досвіду роботи викладачів кафедри філософії гуманітарних наук філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та з урахуванням якісних змін у сучасному світовому історичному процесі, новітніх освітніх технологій, зростаючих вимог до формування філософської культури студентів.

Програма, плани семінарських занять для студентів гуманітарних факультетів викладені у навчально-методичному комплексі пропонуються у якості базових при викладанні нормативного курсу «Філософія».

Завантажити програму одним файлом

Головна Видання Філософія: Навчально-методичний комплекс - 2018