Філософія: хрестоматія (від витоків до сьогодення): навч. посібник

Філософія: хрестоматія (від витоків до сьогодення): навч. посібник. /за ред. акад. НАН України Л. В. Губерського.  – К.: Знання, 2009. – 621 с. – (Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 175).

ISBN 978-966-346-660-6

Ця хрестоматія – перший в історії освіти України навчальний посібник, у якому систематизовано представлено фрагменти творів видатних вітчизняних і зарубіжних філософів (у відповідності до програми курсу «Філософія»), створений з урахуванням досягнень у сфері філософського культури. Фундаментальність хрестоматії забезпечується зосередженням уваги на основоположних ідеях філософії від доби античності до сьогодення, відображенням класичних теоретико-методологічних принципів, соціально-філософських доктрин , репрезентацією сучасного критичного, духовно-практичного змісту світової думки.

Розраховано на студентів гуманітарних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, успіх, хто прагне долучитися до надбань філософії.

Видання посіло перше місце у номінаці "КРАЩЕ НАВЧАЛЬНЕ ВИДАННЯ ІЗ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК" в Першому всеукраїнському конкурсі видань для вищих навчальних закладів "УНІВЕРСИТЕТСЬКА КНИГА - 2010"

Останнє оновлення ( П'ятниця, 22 листопада 2013, 19:37 )

Головна Видання Філософія: хрестоматія (від витоків до сьогодення): навч. посібник