Кафедра філософії гуманітарних наук: Історія та сучасність. Біографічний довідник. [Текст]/ За заг. ред. Л. В. Губерського. – К.: ВАДЕКС, 2014. – 174 c. – ISBN 978-966-9725-19-6

П’ятдесят років функціонує кафедра філософії гуманітарних наук філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Сьогодні кафедра є одним із потужних підроз-ділів університету із кваліфікованим колективом, який успішно працює над формуванням високого рівня філософської культури студентів і аспірантів.

В ювілейному виданні висвітлені історія становлення, сучасність, основні надбання кафедри.

Завантажити книжку одним файлом

У разі використання матеріалів сайту посилання на dphs.univ.kiev.ua є обов'язковим.

Передрук, копіювання, відтворення чи інше використання матеріалів у будь-якому вигляді можливе лише з дозволу видавництва.

Головна Видання Кафедра філософії гуманітарних наук: Історія та сучасність. Біографічний довідник.