Автори: ПриятельчукА.О., Сайтарли І.А., Колотило В.В., Скалацький В.М., Товмаш Д.А., Руденко С.В., Соболевський Я.А.

Курс відеолекцій розміщено на інтернет-порталі дистанційного навчання аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою http://www.phdprogramme.univ.kiev.ua:8080/

Дистанційна форма навчання не може повністю замінити традиційну форму підготовки кандидата наук (доктора філософії) з відривом від виробництва, або ж без відриву від виробництва. Однак дистанційна підготовка дозволяє суттєво оптимізувати й підвищити ефективність опанування аспірантом й здобувачем необхідних компетентностей, знань, вмінь та навичок, необхідних для написання дисертаційної роботи, достатніх для продукування нових ідей, розв’язання комплексних проблем у галузі професійної й дослідницько-інноваційної діяльності, оволодіння методологією наукової та педагогічної діяльності.

Останнє оновлення ( Вівторок, 22 вересня 2015, 18:34 )

Головна Видання Курс відеолекцій з філософії для аспірантів та здобувачів гуманітарних спеціальностей